-^W o W LEGENDS^- GuiLda MaestriLoR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Raiduri guilda

4 participanți

In jos

Raiduri guilda Empty Raiduri guilda

Mesaj  Burbonel Mier Oct 22, 2008 8:35 pm

am si eu o intreabare Guilda asta nu poate sa faca nici un raid ?? sau macar sa se organizeze?
stai cate jumate de ora ca sa vina cineva din guilda la un raid sau .....mai greu ...sa faci un raid cu guilda = imposibil in momentul acesta

Burbonel

Mesaje : 8
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

Raiduri guilda Empty **

Mesaj  PORTOCALA Mier Oct 22, 2008 8:47 pm

te bagam Responsabil de raiduri,te Bagi>?
PORTOCALA
PORTOCALA
AdmiN
AdmiN

Mesaje : 11
Data de înscriere : 08/10/2008
Localizare : RoMAniA

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Burbonel Mier Oct 22, 2008 9:18 pm

da ma bag normal.....dar e vorba ca trebuie sa ai cu cine si trebuie sa fie si un forum pentru raiduri si cu tot ce se face in raidu respectiv ... POZE cu raidu ...ce bosi am facut si multe alte chesti ...

Burbonel

Mesaje : 8
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

Raiduri guilda Empty ***

Mesaj  PORTOCALA Joi Oct 23, 2008 1:36 pm

a aparut pe Forum si sectiunea Raiduri Cu GuiLda deci ToTuL tInE dE vOi Cool
PORTOCALA
PORTOCALA
AdmiN
AdmiN

Mesaje : 11
Data de înscriere : 08/10/2008
Localizare : RoMAniA

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Raie Vin Oct 24, 2008 3:27 pm

Greu sa prinzi un raid cu guilda......Pt k de cate ori am zis si yoo sau altcineva:"Facem si noi o instantza ceva?" Rar raspundeau 2 sau 3 maxim din 25-30 din guilda kre sunt ON ...... K sa nu mai vb k am cerut odata un enchant pe chatul guildei shi nimeni nu s-a oferit Mad ..... Urate dastea....Nu este uneala la noi in guilda....GM-ii ar trebui sa-si impuna punctul de vedere:"Makar un raid pe zi cu guilda ..dak nu OUT" !!!!
Raie
Raie

Mesaje : 11
Data de înscriere : 22/10/2008
Varsta : 35
Localizare : Giurgiu

http://jok3rxxl.hi5.com

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Raiduri guilda

Mesaj  Burbonel Vin Oct 24, 2008 9:01 pm

raie man ti se pare tie ca eu nu incerc sa fac asta ?? uite deja unii stiu ca la 11 dimineata facem raid BT ... dupa care la ora 3 facem raid HYJAL

incetu cu incetu merge ...dar ce ma dispera pe mine ca nu prea vb in guilda ....ma rog de ei sa vina in raid ....si ce ma mai dispera ...cand va pe cineva intr-un raid ....cum a fost azi .....era dracula si cu inca vreo 3 in HYJAL ..si ii intreb pe fiecare cine e lider si daca am loc .....bah nici 1 nu a raspuns iti dai seama ce tigani ......da ma rog ei cu mine nu mai fac raid pentru ca asta e nesimtire ...macar de ar fi raspuns ...

Burbonel

Mesaje : 8
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Raie Joi Noi 06, 2008 1:25 am

Merge pentru cei fara servici Neutral Trebuia sa intrebi pe totzi .... Nu numai 10 -15 ..Gandeste-te k nu totzi suntem copii!!!
Raie
Raie

Mesaje : 11
Data de înscriere : 22/10/2008
Varsta : 35
Localizare : Giurgiu

http://jok3rxxl.hi5.com

Sus In jos

Raiduri guilda Empty interesant raspun raie

Mesaj  Burbonel Lun Noi 10, 2008 10:43 am

cred ca raspunsul tau se referea la mine ....asa cred ...ini primul rand am 20 de ani muncesc ......si tot am timp sa joc ....si nu este responsabilitatea mea sa ii intreb pe fiecare daca muncesc sau nu !! pentru ca !! nu am cum sa fac asta ?? doar nu am tampit si mai ales ca nu pot sa oblig lumea sa vina in raid ..!!

si eu te intreb pe tine !! cine a inceput sa faca raiduri cu guilda ? cine se ruga de ei sa vina BT ...la inceput ......si cine se ruga de ei sa vina SWP ???

ps: gandestete bine si dupa sa vb multam


Sunt Burbonel ca sa sti Razz

Burbonel

Mesaje : 8
Data de înscriere : 22/10/2008

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Raie Lun Noi 10, 2008 8:30 pm

Mane ....Nu m-am referit la tine stai fara grija!!! da doar trb sa intrebi pe totzi dak putem face dimineatza raiduri !!! Vezi ceva in neregula?? :-??
Si ziceai de SWP .... Eu unul nu mai merg ..... Nush dak ai fost in raidul ala cu guilda knd Voinicul s-a rugat de toata lumea sa-i lase arcul de la Kil'jaeden....si ce sa vezi ..kam totzi au dat NEED!!!!Si mai erau 2-3 ninjalai kre nu e bn sa dau nume...dak nu ai fost in raidul ala .....makar intreaba sa vezi ce imbulzeala a fost!!!


WTF!!!! :-??
Raie
Raie

Mesaje : 11
Data de înscriere : 22/10/2008
Varsta : 35
Localizare : Giurgiu

http://jok3rxxl.hi5.com

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Wowlegends Mar Noi 18, 2008 1:50 pm

frate....chiar ca nu's raiduri in guilda.....am cerut 50 de golzi pt un enchant...( ii dadeam lu unu si cerea 1000 de fiecare ) si imi ma trebuia 100 golzi Smile si am cerut in guilda...din 15 on nimeni nu mia dat nika....adevarat ....suntem cea mai tare guilda......dar sa fim ajutatori...sa ne ajutam...si la questu cu beezkiss....doar o pers sa oferit sa ma ajute din 10.....

Wowlegends

Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Raiduri guilda Empty `

Mesaj  PORTOCALA Mar Noi 18, 2008 5:41 pm

Wowlegends de aia am facut BANCA sa scoti din ea bani si iteme, Cool
PORTOCALA
PORTOCALA
AdmiN
AdmiN

Mesaje : 11
Data de înscriere : 08/10/2008
Localizare : RoMAniA

Sus In jos

Raiduri guilda Empty Re: Raiduri guilda

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum